P&G álláslehetőségek Gyöngyösön!

TÉGED VÁRUNK!

A Procter&Gamble a világ legnagyobb nemzetközi vállalata. Gyöngyösön található egységünkbe szakemberek jelentkezését várjuk, az alábbi pozíciókba:

  • Gépbeállító technikus
  • Elektrotechnikus
  • Targoncavezető (3312, 3324)

Kérünk, hogy a kérdőív kitöltése mellett küldd el szakmai önéletrajzodat is: csatlakozz.im@pg.com

Csak így lesz érvényes jelentkezésed!

AMIT AJÁNLUNK:

  • 13. havi fizetés, Cafeteria,
  • Munkába járás/lakhatási támogatás,
  • Folyamatos belső képzések,
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség,
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet,
  • Karrierlehetőség,
  • Stabil múltú céges háttér,
  • Egészségmenedzsment,
  • Rekreációs programok,
  • Sportolási lehetőségek

A FELADATAID LESZNEK:

  • Gépcsoport(ok) műszaki állapotának felügyelete,
  • Gépek üzemeltetési paramétereinek beállítása és azok ellenőrzése,
  • Üzemzavarok gyors elhárítása, géphibák javításának végrehajtása,
  • A gépek biztonsági berendezéseinek rendszeres ellenőrzése,
  • Részvétel a gépegységek karbantartási és tisztítási folyamataiban,
  • A termékváltásokhoz szükséges gépmódosítások / beállítások elvégzése,
  • Effektív műszakátadás, információcsere a gépek állapotáról,
  • Gépcsoport üzemeltetésében, a termék minőségellenőrzésében és dokumentálásában való részvétel,
  • Eredményes kommunikáció és együttműködés a munkatársakkal,

MUNKAKÖRI ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú (műszaki) végzettség: Géplakatos / Műszerész / Autószerelő /
    Gépgyártástechnológiai-, Automatikai technikus
  • Elektrotechnikusoknál villanyszerelő vagy erősáramú elektrotechnikus végzettség, és PLC ismeretek,
  • Villamos hálózat kezelő, FAM szerelő,
  • Targoncavezetők esetében “3312” és “3324”-es típusokra érvényes jogosítvány,
  • Minőségellenőrök esetében laboros, vegyész vagy minőségbiztosítási gyakorlat
  • Folyamatos, több műszakos munkarendben való munka végzés,
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (Office programok),
  • Könnyűiparban szerzett végzettség vagy tapasztalat,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!